Sledovat film
Zapadákov
online

Film Zapadákov
  Trailer  k filmu Zapadákov
Přehrajte si film Zapadákov HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 505 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Zapadákov

Vražedná výprava do srdce divoké Ameriky. Martin Sheen a Sissy Spaceková jako milenci na dráze zločinu.
Píše se rok 1959, Kit zavraždil několik lidí a jeho nová přítelkyně Holly byla při tom. Aby unikli trestu, prchají přes Jižní Dakotu a Montanu a předstírají, že se nic nestalo. Pocit viny je však příliš velký a dokáže pronásledovat na každém kroku.

Originální název:

Badlands

Žánr: Drama, Akční, Krimi
Režie: Terrence Malick
Hrají a postavy: Martin Sheen (Kit), Sissy Spaceková (Holly), Warren Oates (otec), Ramon Bieri (Cato), Alan Vint (poslanec), Gary Littlejohn (šerif)
Scénář: Terrence Malick
Země: USA
Rok výroby: 1974
Hodnocení: 77 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT art 21.11.2023 22:38

Recenze filmu Zapadákov:

Dobře natočený flák, kde je rebelující vrah bez nějaké větší motivace a taky jeho holka, která nic neřeší. Skvělé! 4 hvězdy.
80% wolf17
Naivní slepička, které vůbec nevadí, že jí přítel odstřelí rodiče a slepě ho následuje. Co na tom, že musí žít na stromě a borec musí kropit každého koho potká. Film dovádějící rovnici "mladí = blbí" do extrému. 3*, 31.8.2014, pc
pan_Valujev
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina