Sledovat film
Žádné prudké pohyby
online

Film Žádné prudké pohyby
  Trailer  k filmu Žádné prudké pohyby
Přehrajte si film Žádné prudké pohyby HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 540 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Žádné prudké pohyby

Kriminální drama z 50. let minulého století, v němž se skupina zločinců domnívá, že byli při svém posledním činu podvedeni.

Originální název:

No Sudden Move

Hrají a postavy: Don Cheadle (Curt Goynes), muMs da Schemer (Jimmy), Brendan Fraser (Doug Jones), Benicio Del Toro (Ronald Russo), Julia Fox (Vanessa Capelli), Kieran Culkin (Charley)
Scénář: Ed Solomon
Země: USA
Rok výroby: 2021
Hodnocení: 64 %
Vysíláno na: Cinemax 2 Cinemax

Recenze filmu Žádné prudké pohyby:

Je libo totální mišmaš? Pak jste tady správně. Osobně si myslím, že naplácat do filmu úplně všechno, co mě ve chvíli jeho zrodu právě napadne, neznamená, že to bude o to lepší. Není to pravda. Jako scénárista jsem nejen autor, ale taky čtenář a čtu to po sobě desetkrát, a stokrát, a možná tisíckrát a konzultuju a rozebírám to se spoustou lidí a pak není možný, abych tomu sám nerozuměl. Ale aby tohle někdo pobral na první dobrou? No chance! A podruhé na to koukat nechci. Proč bych to dělal? Abych to líp pochopil..? Srát na to. Chci k tomu něco načmárat na ČSFD a jít od toho pali. Takže sorry, Stevene. I kdyby to měl být po důkladné pitvě nejchytřejší, nejlepší biják na světě, tak já to už nikdy nezjistím.
20% michal.budik
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina