Sledovat film
Mezi řádky
online

Film Mezi řádky
  Trailer  k filmu Mezi řádky
Přehrajte si film Mezi řádky HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 480 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Mezi řádky

Jejich příběh. Jejich slova. Jejich budoucnost.
Dvojnásobná držitelka Oscara Hilary Swanková hraje v tomto poutavém příběhu o dětech ulice vychovaných v pouličních přestřelkách a s drsným postojem k životu - učitelku, která jim chce dát, co potřebují nejvíce: jejich vlastní hlas. Odehrává se na chráněné půdě školy ohrožené násilím a rasovým napětím, učitelka Erin Gruwell musí bojovat s předsudky autorit, jestliže jí záleží na těchto studentech. Děti vypráví vlastní příběhy a poslouchají příběhy ostatních, skupina pravděpodobně "nevzdělatelných" teenagerů objeví sílu snášenlivosti, znovu získají své zničené životy a změní svůj svět.

Originální název:

Freedom Writers

Hrají a postavy: Hilary Swanková (Erin Gruwell), Patrick Dempsey (Scott Casey), Scott Glenn (Steve Gruwell), Imelda Stauntonová (Margaret Campbell), April L. Hernandezová (Eva Benitez), Mario (Andre Bryant)
Země: Německo, USA
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 76 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox Stars 2.3.2024 20:00

Recenze filmu Mezi řádky:

Prvy film od Richarda LaGravenese-ho, ktory som videl. Tematika rasovej znasanlivosti v akejsi skole v USA ma stale co povedat. Banda tinedzerov objavi vdaka ucitelke Hillary Swank / Million Dollar Baby/ silu tolerancie a vzajomnej znasanlivosti. To je zaujimave a iste aj chvalyhodne, ale dej sa akosi vytratil, tempo je pomale bez strhujucejsieho momentu a hrat z nich vedela snad len Hillary Swank. Lahsi nadpriemer, ale nic svetoborne : 70 %
80% Martin7414
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina