Sledovat film Bernie online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Bernie
  Trailer k filmu Bernie   Sledovat 1431 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie, Krimi
Režie:
Richard Linklater
Hrají a postavy:
Matthew McConaughey (Danny Buck), Jack Black (Bernie Tiede), Shirley MacLaineová (Marjorie Nugentová), Rick Dial (Don Leggett), Mona Lee Fultzová (pokladní), Wray Crawford (šerifův zástupce)
Země:
USA
Rok výroby:
2011
Popis:
Příběh, který je tak neuvěřitelný, že musí být skutečný.

Snímek, který natočil režisér Richard Linklater (Škola ro(c)ku), je natočen na motivy článku, který vyšel v roce 1998 v časopisu Texas Monthly a který pojednává o životě Bernieho Tiedeho, který svou štědrostí pomohl přeměnit město Carthage k lepšímu a který byl pak, k nelibosti obyvatel Carthagea, zatčen za spáchání vážného zločinu.
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski