Sledovat film X-Men: První třída online

Přehrajte si film X-Men: První třída online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1327 filmů a 116 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film X-Men: První třída
  Trailer k filmu X-Men: První třída   Sledovat X-Men: První třída online
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Drama, Science Fiction, Thriller
Režie:
Matthew Vaughn
Hrají a postavy:
James McAvoy (Professor Charles Xavier), Laurence Belcher (mladý Charles Xavier), Michael Fassbender (Magneto), Bill Milner (Magneto), Kevin Bacon (Sebastian Shaw), Rose Byrneová (doktorka Moira MacTaggertová)
Země:
USA
Rok výroby:
2011
Popis:
Prožijte okamžik, který změní náš svět.

Film X-Men: První třída přichází jako v pořadí již pátý díl mimořádně úspěšné filmové série o superhrdinech z komiksů X-Men společnosti Marvel Comics. Filmy X-Men, X-Men 2, X-Men: Poslední vzdor a X-Men Origins: Wolverine se ve svém žánru staly skutečným kultem a po celém světě utržily více než 2,7 miliardy dolarů. Režie pátého dílu, který je zároveň prequelem k celé sérii, se ujal Matthew Vaughn, který sérii obohatil hvězdým obsazením v podobě Jamese McAvoye a Michaela Fassbendera. Příběh filmu X-Men: První třída se dějově se vrací ještě před film X-Men Origins: Wolverine a odehrává se v polovině minulého století. V době, kdy mladý Charles Xavier a Erik Lensherr byli velmi blízcí přátelé a teprve odkrývali své jedinečné schopnosti. V době studené války, kdy společně s dalšími mutanty museli čelit největší hrozbě, jakou kdy zatím lidstvo poznalo. Proč se ale z nejlepších přátel stali nepřátelé na život a na smrt? Co předcházelo okamžiku, kdy se z Charlese stal Profesor X a z Erika Magneto? Válka mezi X-Meny a Bratrstvem začíná!
Hodnocení:
78 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski