Film X-Men: První třída

Sledovat film
X-Men: První třída
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 136 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Prožijte okamžik, který změní náš svět.
Film X-Men: První třída přichází jako v pořadí již pátý díl mimořádně úspěšné filmové série o superhrdinech z komiksů X-Men společnosti Marvel Comics. Filmy X-Men, X-Men 2, X-Men: Poslední vzdor a X-Men Origins: Wolverine se ve svém žánru staly skutečným kultem a po celém světě utržily více než 2,7 miliardy dolarů. Režie pátého dílu, který je zároveň prequelem k celé sérii, se ujal Matthew Vaughn, který sérii obohatil hvězdým obsazením v podobě Jamese McAvoye a Michaela Fassbendera. Příběh filmu X-Men: První třída se dějově se vrací ještě před film X-Men Origins: Wolverine a odehrává se v polovině minulého století. V době, kdy mladý Charles Xavier a Erik Lensherr byli velmi blízcí přátelé a teprve odkrývali své jedinečné schopnosti. V době studené války, kdy společně s dalšími mutanty museli čelit největší hrozbě, jakou kdy zatím lidstvo poznalo. Proč se ale z nejlepších přátel stali nepřátelé na život a na smrt? Co předcházelo okamžiku, kdy se z Charlese stal Profesor X a z Erika Magneto? Válka mezi X-Meny a Bratrstvem začíná!

Žánr: Akční, Dobrodružný, Drama, Science Fiction, Thriller
Režie: Matthew Vaughn
Hrají a postavy: James McAvoy (Professor Charles Xavier), Laurence Belcher (mladý Charles Xavier), Michael Fassbender (Magneto), Bill Milner (Magneto), Kevin Bacon (Sebastian Shaw), Rose Byrneová (doktorka Moira MacTaggertová)
Scénář: Bryan Singer, Matthew Vaughn, Jane Goldman, Ashley Miller, Sheldon Turner, Zack Stentz
Země: USA
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 78 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko