Film Logan: Wolverine

Sledovat film
Logan: Wolverine
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Jeho čas nadešel.
Po událostech z filmu X-Men: Budoucí minulost (2014) se Logan a profesor Xavier musí vyrovnat se zničením týmu X-Menů. Tajemná společnost Transigen, kterou vede Nathaniel Essex, ničí svět a nechává jej padnout na kolena. Mezitím Loganova léčivá schopnost pomalu odeznívá a Alzheimerova choroba ničí paměť profesora Xaviera. Logan o nemocného profesora pečuje a snaží se ochránit mladou dívku jménem Laura Kinney. Je to Wolverinův ženský klon a jediná mu může pomoci porazit Transigen. Logan míří do další bitvy.

Žánr: Akční, Drama, Science Fiction, Thriller
Režie: James Mangold
Hrají a postavy: Doris Morgado (Maria), Hugh Jackman (Logan / Wolverine), Dafne Keen (Laura Kinney / X-23), Boyd Holbrook (Donald Pierce), Patrick Stewart (Charles Xavier / Professor X), Stephen Merchant (Caliban)
Scénář: Michael Green, Scott Frank, James Mangold, David James Kelly, Roy Thomas, Len Wein
Země: USA
Rok výroby: 2017
Hodnocení: 81 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko