Sledovat film Strážci Galaxie Vol.2 online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 122 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Strážci Galaxie Vol.2
  Trailer k filmu Strážci Galaxie Vol.2   Sledovat 1479 filmů a 122 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Komedie, Science Fiction
Režie:
James Gunn
Hrají a postavy:
Karen Gillan (Nebula), Chris Pratt (Peter Quill / Star-Lord), Nathan Fillion (Simon Williams), Vin Diesel (Baby Groot), Sylvester Stallone, Zoe Saldanaová (Gamora)
Země:
USA
Rok výroby:
2017
Popis:
Děj navazuje tam, kde skončil děj předchozího filmu Strážci Galaxie - nejúspěšnějšího letního hitu letní filmové sezóny 2014 - a předkládá divákům další velkolepá a bláznivá vesmírná dobrodružství Petera Quilla neboli Star-Lorda a jeho party výstředních společníků, kteří společně ochraňují vesmír před nebezpečím a díky popularitě, které nabyli po záchraně Xandaru, se živí jako žoldáci. V příběhu, který se odehrává za doprovodu písní z druhé kazety
Hodnocení:
76 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko