Sledovat film Willie Boy online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Willie Boy
  Trailer k filmu Willie Boy   Sledovat 1445 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Western
Režie:
Abraham Polonsky
Hrají a postavy:
Robert Redford (zástupce šerifa Christopher 'Coop' Cooper), Katharine Rossová (Lola), Robert Blake (Willie Boy), Susan Clarková (doktorka Elizabeth Arnoldová), Barry Sullivan (Ray Calvert), John Vernon (George Hacker)
Země:
USA
Rok výroby:
1969
Popis:
Americké filmové drama je neobvyklým westernem, vyprávějícím o tragickém osudu jedné indiánské lásky.

Film Willie Boy se řadí ke klasickým dílům moderního westernu. Vznikl podle skutečného příběhu indiánského mladíka Willieho Boye a jeho snoubenky Loly Boniface. Willie zabije Lolina otce, který nepřeje jejich svatbě. Oba milenci se pak dávají na útěk. Pátrání po uprchlících vede šerif Christopher Cooper. Potom, co se na scéně objeví americký prezident, se ze sledování stává hotový mediální cirkus, přičemž tisk původní nešťastnou náhodu úplně překroutí. Rostoucí napětí vyvrcholí tragickou smrtí Willieho a Loly, která přináší zásadní obrat do uvažování šerifa Coopera. Ve snímku z roku 1969, který časopis Time označil za "křehký a působivý dokument o perzekuci z rasových důvodů, který je jedním z nejlepších filmů roku" triumfoval Robert Redford.
Hodnocení:
63 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski