Sledovat film Butch Cassidy a Sundance Kid online

Přehrajte si film Butch Cassidy a Sundance Kid HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online western Butch Cassidy a Sundance Kid na Prima MAX!
  Trailer k filmu Butch Cassidy a Sundance Kid   Sledovat Butch Cassidy a Sundance Kid online
Žánr:
western
Režie:
George Roy Hill
Hrají a postavy:
Paul Newman (Butch Cassidy), Robert Redford (Sundance Kid), Katharine Rossová (Etta Placeová), Strother Martin (Percy Garris), Henry Jones (Bike Salesman), Jeff Corey (Šeriff Steve Bledsoe)
Země:
USA
Rok výroby:
1969
Popis:
Americký filmový western o osudech dvou okouzlujících lupičů.

Butch Sundance jsou dva nejlepší kamarádi Také jedni z nejobávanějších lupičů Divokého západu. Butch je hlavou vyprávět, who se specializuje na vykrádání bank vlaků. Jejich poslední kousek je lupičským majstrštykem: podaří se jim hned dvakrát za sebou vyloupit vlak, Který převáží peníze Spojených pacifických železnic. Jenže v tom je právě problém. Majitel firmy Harriman si totiž na oba kumpány najme šest pistolníků. Butch Sundance jsou zvyklí žít na útěku, ale tentokrát jim jdou po stopě opravdoví Profesionálové. Jelikož Butch neustálé Mluvil o tom, že pro spolu zmizí do zaslíbené Bolívie, nezbývá přátelům, neľ zanechat slov opravdu odjet. Svůj sen uskuteční i se Sundanceovou dívkou Ettou. Osud je však silnější neľ Jakékoliv přátelství Jakékoliv předsevzetí ...
Hodnocení:
81 %
Sledujte na:
Prima MAX Prima MAX Archív a všechna videa pořadů televize Prima MAX online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski