Sledovat film Zlomené kopí online

Přehrajte si film Zlomené kopí online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1292 filmů a 117 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Zlomené kopí
  Trailer k filmu Zlomené kopí   Sledovat Zlomené kopí online
Žánr:
Drama, Western
Režie:
Edward Dmytryk
Hrají a postavy:
Spencer Tracy (Matt Devereaux), Robert Wagner (Joe Devereaux), Jean Petersová (Barbara), Richard Widmark (Ben Devereaux), Katy Juradová (Senora Devereauxová), Hugh O'Brian (Mike Devereaux)
Země:
USA
Rok výroby:
1954
Popis:
Americký western o farmářské rodině, kterou osudově poznamenala nevraživost, chamtivost a zločin.

Dobytkářský magnát a houževnatý rančer Matt Devereaux přepadne a zničí měděnou huť, která znečišťuje jeho vodu. Tento čin zasáhne do osudů celé rodiny, protože Matt nemá své chamtivé syny příliš v lásce. Jedinou výjimkou je nejmladší Joe. Jediný Joe má svého otce rád, a to dokonce natolik, že na sebe vezme odpovědnost za zničení huti. Nechá se místo něj odsoudit na tři roky do vězení. Když je pak Matt dalšími syny včetně nejstaršího Bena zrazen a zemře částečně i na následky úderu, který mu vzpurný syn zasadil, žádá nejmladšího syna, aby ho pomstil, až bude propuštěn z vězení. A když Joe vyjde na svobodu, skutečně začne osnovat plán pomsty.
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski