Sledovat film Vzpomínky na Afriku online

Přehrajte si film Vzpomínky na Afriku online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1152 filmů a 102 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, romantický Vzpomínky na Afriku na !
  Trailer k filmu Vzpomínky na Afriku   Sledovat Vzpomínky na Afriku online
Žánr:
drama, romantický
Režie:
Sydney Pollack
Hrají a postavy:
Meryl Streepová (Karen Blixen-Fineckeová), Robert Redford (Denys Finch Hatton), Klaus Maria Brandauer (Baron Bror Blixen-Finecke), Michael Kitchenová (Berkeley), Michael Kitchen (Berkeley), Malick Bowens (Farah)
Země:
USA
Rok výroby:
1985
Popis:
Po všech stránkách ohromně úspěšný snímek o lásce, přátelství a krásách Afriky.

Film zachycuje příběh Karen Blixenové-Finecke, která prožila krásnou část svého života na černém kontinentu. Vdala se - více méně formálně - za barona Brora Blixena-Finecke a odjela za ním do Afriky. Založila tu kávovníkovou plantáž. Její život poznamenal Bror, který se na ni odmítl vázat, Denys Finch Hatton - její životní láska, zkomplikovaly ho problémy s plantáží, výuka domorodců, světová válka, pohlavní choroba, kterou ji nakazil manžel a v jejímž důsledku nemohla mít děti...
Hodnocení:
74 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 102 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski