Thora Birchová

herečka|producentka
Thora Birchová - Vlak do pekel
Thora Birchová - Vlak do pekel
Narozena: 11.3.1982, Los Angeles, California, USA (40 let)
Výška: 163 cm
Začala hrát jako 4-letá v reklamách, nedlouho na to v seriálech. V 6 letech zazářila ve filmech "Purple People Eater" a "Paradise" (po boku Melanie Griffith a Dona Johnsona), za které získala několik prestižních ocenění. Od té doby hrála v mnoha velkofilmech po boku hvězd jako je Harrison Ford ("Patriot Games", "Clear and Present Danger"), Harvey Keitel ("Monkey Trouble"), Demi Moore ("Now and Then"), Susan Sarandon ("Anywhere But Here"). Do povědomí celosvětové filmové veřejnosti se definitivně zapsala rolí v oscarovém filmu "Americká krása", kde skvěle ztvárnila frustrovanou dceru Kevina Spaceyho a Annette Bening. Nedávno jsme ji mohli vidět i v projektu "Dračí doupě". Právě dokončila v Londýně psychologický thriller "The Hole".

Thora Birch o postavě Enid: Více

"Enid si zatím neumí poradit se svým životem. Dokáže přesně říct, co nemá ráda a kým nechce být. Jediný problém je, že netuší, co ráda má a kým vlastně je. Myslím, že to je jeden z důvodů, proč stále mění svojí vizáž a chování, či dokonce zkouší hrát různé osobnosti."Režisér Terry Zwigoff o postavě Enid:

"Enid je outsiderka. Nedokáže se zařadit, zkouší si najít nějaké místo ve světě, který se rapidně mění na obrovský konzumní park, jednolitou kulturu, v které zůstalo jen málo autentických věcí. Snaží se najít něco pravdivého v kultuře, která stojí na snaze prodat zboží." Méně
Přehrajte si filmy s Thorou Birchovou kdekoli a kdykoli chcete. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi, mobilu nebo na počítači 2 496 filmů a 144 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

filmy s Thorou Birchovou připravené k přehrání:

  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська