Sledovat film Všetci sú v pohode online

Přehrajte si film Všetci sú v pohode online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1326 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Všetci sú v pohode
  Trailer k filmu Všetci sú v pohode   Sledovat Všetci sú v pohode online
Žánr:
Dobrodružný, Drama, Komedie
Režie:
Kirk Jones
Hrají a postavy:
Robert De Niro (Frank Goode), Drew Barrymoreová (Rosie), Kate Beckinsaleová (Amy), Sam Rockwell (Robert), Lucian Maisel (Jack), Damian Young (Jeff)
Země:
USA, Itálie
Rok výroby:
2009
Popis:
Frank Goode, jehož žena před rokem zemřela, musel za tu dobu zastat spoustu nových úkolů. Možná nejtěžším z nich je ale udržovat vztahy s jeho čtyřmi dospělými dětmi. Zdá se, že to byla Frankova žena, kdo držel celou rodinu pohromadě. Když všechny jeho děti zruší svou účast na rodinné sešlosti, vydá se čerstvý vdovec na cestu napříč celou zemí, aby se s každým z nich setkal. Těší se, že s nimi bude sdílet radosti jejich šťastných a úspěšných životů, jeho nečekaná návštěva ovšem odhalí skutečnost, která má k idyle daleko. Frankovi jeho otcovská intuice říká, že před ním jeho synové a dcery něco skrývají. A pokud k sobě Goodesovi chtějí zase najít cestu, pravda bude muset vyplout na povrch dřív, než se Frank vrátí domů.
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski