Sledovat film
Opravdová kuráž
online

Film Opravdová kuráž
  Trailer  k filmu Opravdová kuráž
Přehrajte si film Opravdová kuráž HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 322 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Měla větší odvahu, než všechno násilí, které ji obklopovalo.
Otce dospívající Mattie Rossové zabil psanec Tom Chaney. Ten vzápětí zmizel v indiánských teritoriích, kam na něj spravedlnost dosáhne jen velmi těžko. Mattie se v této situaci nepodlomí kolena, na to je ve svém věku nečekaně dospělá a pragmatická. Navíc má jasnou představu, jak spravedlnosti pomoci. Za peníze získané z dědictví si najme legendárního strážce zákona Roostera Cogburna, jenž má slabinu jen ve velkém množství alkoholu. S Cogburnem se vydávají po Chaneyho stopách. Doprovází je lehce upovídaný texaský ranger LaBoeuf, který chce psance chytit za jiný vražedný čin.

Originální název:

True Grit

Žánr: Western, Drama
Hrají a postavy: Jeff Bridges (Marshal Reuben J. Cogburn), Hailee Steinfeld (Mattie Rossová), Matt Damon (La Boeuf), Josh Brolin (Tom Chaney), Barry Pepper ('Lucky' Ned Pepper), Dakin Matthews (plukovník Stonehill)
Scénář: Joel Coen, Ethan Coen
Země: USA
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 76 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima MAX 20.12.2023 23:10
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina