Sledovat film
Vražedný týden
online

Film Vražedný týden
Přehrajte si film Vražedný týden HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 487 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Vražedný týden

Pan Eduard Valtr odjíždí na doporučení lékaře do vily svého přítele. Zaplete se ovšem do podivného komplotu, který mu rozhodně nervy nezklidní.
Pan Valtr si hodlá léčit své pocuchané nervy ve vile svého přítele Adama, který je právě na záletech jinde. Poklid naruší mladá žena, údajně pronásledovaná bývalým manželem. Sblíží se s Valtrem, kterého považuje za majitele vily, její bratr je při tom fotografuje, jak bylo objednáno Adamovou manželkou. Mladá žena nafinguje se svým bratrem vraždu, jejímž údajným pachatelem má být Valtr. Teprve pak sourozenci zjistí, že zvolili nepravého.

Žánr: Komedie, Krimi
Režie: Petr Schulhoff
Scénář: Petr Schulhoff
Rok výroby: 1970
Hodnocení: 72 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT1 4.11.2023 15:50

Recenze filmu Vražedný týden:

To není detektivka, ale komedie, utěšovala jsem zpočátku při absenci napětí. To není komedie, ale blbost, přestala jsem se utěšovat od poloviny, kdy bylo jasné, že se ani nezasměji.
Kh.snorlax
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina