Sledovat film
Kamarád do deště 2: Příběh z Brooklynu
online

Film Kamarád do deště 2: Příběh z Brooklynu
  Trailer k filmu Kamarád do deště 2: Příběh z Brooklynu Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 146 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Lukáš Vaculík a Sagvan Tofi podnikají jako nájemci prosperující diskotéky Brooklyn. Ale nové časy je nezbavily starých nepřátel a tak kamarádi musejí znovu jít do toho.
Tomáš a Michal podnikají jako nájemníci prosperující diskotéky Brooklyn, ale nové časy je nezbavily starých nepřátel. Z vězení propuštěny podvodníček Kadlec se zase začal, a tak kamarádi musí jít znovu do toho a prokázat, že oni jsou ti, co se vyznají. Zahraničními zkušenostmi přispěje i nový kamarád George.

Žánr: Komedie, Krimi
Režie: Jaroslav Soukup
Hrají a postavy: Lukáš Vaculík (Tomáš), Sagvan Tofi (Michal), Simona Krainová (Ivana), Marek Vašut (George), Karel Augusta (Kadlec), Andrej Hryc (Bureš)
Rok výroby: 1992
Hodnocení: 65 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 11.10.2022 18:15
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська