Dermot Mulroney

herec|skladatel|režisér
Dermot Mulroney - V ohrožení
Dermot Mulroney - V ohrožení
Narozen: 31.10.1963, Alexandria, Virginia, USA (60 let)
Výška: 177 cm
Vyrůstal ve Virginii a vzdělání získal v Northwestern University. Nedávno se objevil ve filmu BAD GIRLS Jonathana Kaplana, dále zazářil ve filmech THERE GOES MY BABY Floyda Mutrexe, THIS THING CALLED LOVE Petera Bogdonoviche, SILENT TONGUE Sama Sherparda s Richardem Harrisem, Alanem Phoenixem a POINT OF NO RETURN s Bridget Fondovou.

Mulroney obdržel cenu na filmovém festivalu v Seattlu za nejlepší herecký výkon ve filmu WHERE THE DAY TAKES YOU po boku Lary Flynn Boyle. K jeho dalším filmům patří tituly : YOUNG GUNS, SAMANTHA, CAREER OPPORTUNITIES, STAYING TOGETHER, SUNSET a SURVIVAL QUEST. Více

Velmi úspěšný byl také v televizi. Zahrál si v THE LAST OUTLAW televize HBO spolu s Mickey Rourkem, po boku Angelici Huston a Sama Neila ve FAMILY PICTURES. Za svou práci na filmu HBO "LONG GONE", byl nominován na cenu "Cable Ace Award" za nejlepší herecký výkon ve vedlejší roli.

Nedávno jsme ho mohli vidět ve filmu COPYCAT Jona Amiela, po boku Sigourney Weawer, a dále ve filmu HOW TO MAKE AN AMERICAN QUILT Jocelyn Moorhouse. Méně
Přehrajte si filmy a seriály s Dermotem Mulroneym kdekoli a kdykoli chcete. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi, mobilu nebo na počítači 2 481 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 249 Kč!

filmy a seriály s Dermotem Mulroneym připravené k přehrání:

  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina