Sledovat film
Trattoria
online

Film Trattoria
  Trailer  k filmu Trattoria
Přehrajte si film Trattoria HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 509 filmů a 157 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Trattoria

Vtipná a hřejivá dramatická komedie se odehrává ve vzrušujícím prostředí kulinářské scény v San Franciscu.
Již krátký film Jasona Wolose poskytl tak trefný vhled do fungování restaurace, že byl používán pro zaškolování nových číšníků. Navázal na něj celovečerním debutem, který sleduje veterána businessu Sala, jak rozbíhá novou restauraci Cinquecento v San Francisku s velkou ambicí - dostat se na mapu těch nejlepších ve vysoké konkurenci. Vrstevnatý a realistický pohled na komplexní mikrosvět chodu restaurace je proložený vstupy skutečných šéfkuchařů a sleduje své hrdiny, především Sala a jeho syna Vince, který si k otci teprve hledá cestu, v dobrodružství o lásce k jídlu tváří v tvář zákazníkům, kritikům i složitým vztahům v kuchyňském zákulisí.

Žánr: Komedie, Drama
Režie: Jason Wolos
Hrají a postavy: Anthony John Denison (Sal Sartini), John Patrick Amedori (Vince), Kandis Erickson (Anna), Lisa Rotondiová (Cecelia), Juan Carlos Arena (Jorge), Amanda Averill (zdravotník)
Scénář: Dawn Rich, Jason Wolos
Země: USA
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 57 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox Premium 6.2.2024 12:20
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina