Sledovat film
Trattoria
online

Film Trattoria
  Trailer k filmu Trattoria Trailer
Přehrajte si film Trattoria online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 447 filmů a 133 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Vtipná a hřejivá dramatická komedie se odehrává ve vzrušujícím prostředí kulinářské scény v San Franciscu.
Již krátký film Jasona Wolose poskytl tak trefný vhled do fungování restaurace, že byl používán pro zaškolování nových číšníků. Navázal na něj celovečerním debutem, který sleduje veterána businessu Sala, jak rozbíhá novou restauraci Cinquecento v San Francisku s velkou ambicí - dostat se na mapu těch nejlepších ve vysoké konkurenci. Vrstevnatý a realistický pohled na komplexní mikrosvět chodu restaurace je proložený vstupy skutečných šéfkuchařů a sleduje své hrdiny, především Sala a jeho syna Vince, který si k otci teprve hledá cestu, v dobrodružství o lásce k jídlu tváří v tvář zákazníkům, kritikům i složitým vztahům v kuchyňském zákulisí.

Žánr: Komedie, Drama
Režie: Jason Wolos
Hrají a postavy: Anthony John Denison (Sal Sartini), John Patrick Amedori (Vince), Kandis Erickson (Anna), Lisa Rotondiová (Cecelia), Juan Carlos Arena (Jorge), Amanda Averill (zdravotník)
Scénář: Dawn Rich, Jason Wolos
Země: USA
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 55 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox Family 28.6.2022 16:40
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko