Sledovat film Hlídat Tess online

Přehrajte si film Hlídat Tess online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 100 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie Hlídat Tess na !
  Trailer k filmu Hlídat Tess   Sledovat Hlídat Tess online
Žánr:
drama, komedie
Režie:
Hugh Wilson
Hrají a postavy:
Shirley MacLaineová (Tess Carlisleová), Nicolas Cage (Doug Chesnic), Austin Pendleton (Earl Fowler), Edward Albert (Barry Carlisle), James Rebhorn (Howard Schaeffer), Richard Griffiths (Frederick)
Země:
USA
Rok výroby:
1994
Popis:
Povedený americký film o tom, že ne každý osobní strážce se musí zamilovat do své klientky.

Špičkový agent FBI Doug Chesnic byl minulé tři roky šéfem ochranky Tess Carliesle, vdovy po bývalém prezidentovi USA. Tři roky snášel rozmary svéhlavé a urážlivé ženy, ale teď si řekl, že toho má dost a rozhodne se odejít. Jeho vzpoura však netrvá dlouho. Tess si agenta vyžádá zpět, k čemuž jí stačí jediný telefonát současnému prezidentovi. A tak musí vzteklý Doug opět snášet rozmary unuděné bývalé první dámy, nosit jí snídani do postele, trávit nudná odpoledne při golfu nebo ji hledat pokaždé, když se mu rozhodne se svým řidičem ujet. Po jednom z konfliktů dá Doug výpověď, ale když Tess odmítne další ochranu FBI, snaží se zorganizovat její ochranu zvenčí. Přestože se postupně přece jen poněkud sblíží, psychologická válka pokračuje, často pro okolí poněkud komickým způsobem. Ta se však nečekaně mění ve smrtelně vážné drama, když je Tess jednoho dne unesena a Doug je jediný člověk, který ji může zachránit
Hodnocení:
64 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 100 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski