Film Vítejte v džungli

Sledovat film
Vítejte v džungli
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 134 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Vydejte se hledat Helldorado.
V drsné a nelítostné městské džungli jménem Los Angeles žije Beck - muž, který je ochoten použít jakékoliv prostředky k tomu, aby získal věc, pro kterou ho jeho klient poslal. Ať už jde o pozdní platbu nebo vzácný prsten, Beck nedělá rozdíly a dle svého hesla tak ať už to máme za sebou se za pomocí fyzické síly snaží práci co nejdříve dokončit. Beck nikdy nevyhledává potíže a jen velmi nerad je dělá ostatním. Naneštěstí je řešení potíží právě to, kvůli čemu si jej lidé najímají a Becka čeká poslední velký problém, který musí vyřešit, aby mohl svůj dosavadní styl života konečně hodit za hlavu. A stejně jako amazonská džungle, do které je vyslán svůj poslední úkol splnit, je jeho úloha velmi spletitá.

Žánr: Akční, Dobrodružný, Komedie
Režie: Peter Berg
Hrají a postavy: Dwayne Johnson (Beck), Seann William Scott (Travis), Rosario Dawsonová (Mariana), Christopher Walken (Hatcher), Ewen Bremner (Declan), Jon Gries (Harvey)
Scénář: R.J. Stewart, James Vanderbilt
Země: USA
Rok výroby: 2003
Hodnocení: 67 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko