Film Svatý muž

Sledovat film
Svatý muž
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

TV shopping jak ho neznáte. Ztřeštěná komedie s Eddiem Murphym a Jeffem Goldblumem v hlavních rolích
Pokud chcete pracovat v TV shopu a udržet si své místo, pak musíte mít neustále plnou hlavu nápadů. Pokud je nemáte, klesá sledovanost a vy se můžete pomalu ohlížet po novém fleku. Přesně tak je na tom i Rick, který má dva týdny na to, zásadně zvýšit zájem diváků a s ním i tržby, jinak má padáka. Zdá se, že tady se už nedá nic dělat, jenomže Rick společně s kolegyní narazí na silnici na podivného chlápka, který tvrdí, že je Svatý muž. Jejich osudy se shodou okolností propletou a zdá se, že filozofie tohoto chlapíka, působí na diváky jako magnet. Svatý muž se stává novým moderátorem a sledovanost stanice láme rekordy. Jenomže jsou tu věci, které jsou mnohem důležitější než-li úspěšný byznis.

Žánr: Drama, Komedie
Režie: Stephen Herek
Hrají a postavy: Eddie Murphy (G), Jeff Goldblum (Ricky Hayman), Kelly Prestonová (Kate Newellová), Robert Loggia (McBainbridge), Jon Cryer (Barry), Eric McCormack (Scott Hawkes)
Scénář: Tom Schulman
Země: USA
Rok výroby: 1998
Hodnocení: 50 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko