Sledovat film Univerzální voják online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Univerzální voják
  Trailer k filmu Univerzální voják   Sledovat 1401 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Drama, Science Fiction, Thriller
Režie:
Roland Emmerich
Hrají a postavy:
Jean-Claude Van Damme (GR44), Dolph Lundgren (GR13), Ally Walkerová (Veronica Robertsová), Ed O'Ross (plukovník Perry), Jerry Orbach (doktor Christopher Gregor), Leon Rippy (Woodward)
Scénář:
Richard Rothstein, Christopher Leitch, Dean Devlin
Země:
USA
Rok výroby:
1992
Popis:
Americký sci-fi thriller o nenávisti silnější než smrt a komandu vojáků až příliš živých na to, že jsou po smrti.

S hrdinou akčního příběhu, vojínem Lucem Devreuxem, se poprvé setkáte ve Vietnamské džungli roku 1969, kdy se marně pokoušel zastavit vraždícího maniaka seržanta Scotta. Poté, co se oba muži navzájem zastřelí, jsou jejich těla zmražena a převezena na neznámé místo. Znovu se s Lucem setkáme o dvacet let později, kdy je jako člen komanda Univezálních vojáků - znovu oživených mrtvých bojovníku s nadlidskými schopnostmi - nasazen proti teroristům na hrázi přehrady McKinley. Během akce se mu však vrátí několik vzpomínek na předchozí existenci a když Scott zastřelí kameramana Hueye, instinktivně ochrání reportérku Veroniku a společně s ní se dá na útěk. Velitel komanda, plukovník Perry, přikáže svým neživým vojákům uprchlíky pronásledovat.
Hodnocení:
61 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko