Film Ulovit miliardáře

Sledovat film
Ulovit miliardáře
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 128 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Drzá komedie režiséra Tomáše Vorla.
Miliardáře touží ulovit každý i každá. Policisté, novináři, politici, umělci, dámy i chlápci od náboženství. Na úspěšného podnikatele Patrika Grossmanna je navlečena vykonstruovaná reportáž. Atmosféra zhoustne natolik, že si do něho může každý kopnout, a tím demonstrovat svou morálnost. I jeho přítelkyně, televizní rosnička, cítí, že by její kariéra mohla být ohrožena. Zdálo by se, že musí přijít nezastavitelný pád, když se v marihuanovém opojení dostaví spásný nápad.

Žánr: Komedie
Režie: Tomáš Vorel
Hrají a postavy: Josef Carda (PR manažer Richard Gold), Kateřina Sedláková (televizní rosnička Kateřina Hodžová), Miroslav Etzler (kapitán Viktor), Ester Janečková (policejní tisková mluvčí Tatiana Jakubíčková), Martin Kotouč (Criminalist), Václav Marhoul
Scénář: Martin Nezval, Tomáš Vorel
Země: Česká republika
Rok výroby: 2009
Hodnocení: 45 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko