Sledovat film
Jak básníci neztrácejí naději
online

Film Jak básníci neztrácejí naději
  Trailer  k filmu Jak básníci neztrácejí naději
Přehrajte si film Jak básníci neztrácejí naději HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 307 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

... trochu zestárli, ale zůstal jim smysl pro humor, sny a naštěstí i důvod k životu.
Po smrti maminky se Štěpán musí rozhodnout, jak naloží se svým životem. Pracuje na smlouvu jako lékař u záchranky, jeho vztah s Ute léty zevšedněl, a ke všemu se k němu nastěhuje Kendy, který se právě rozvádí. Zpočátku je recese baví, ale když Štěpán potká v lékárně sympatickou Aničku, znamená to pro něj nový důvod k životu... Štěpán také nastupuje na místo ředitele místní nemocnice a pokouší se o její záchranu, ale rezignuje ve chvíli, kdy narazí na zkorumpovanou síť podvodníků a politiků. Vrací se k práci, která má pro něj smysl - k záchrance. Mezitím dochází k definitivnímu rozchodu s Ute, ale vinou nedorozumění mizí z jeho života i Anička... Štěpán se ji rozhodne za každou cenu najít...

Žánr: Komedie
Režie: Dušan Klein
Hrají a postavy: Pavel Kříž (Stepán Safránek), David Matásek (Kendy), Michaela Badinková (Anička), Tereza Brodská (Ute), Lukáš Vaculík (Karas), Josef Somr (Prof. Jecmen)
Rok výroby: 2004
Hodnocení: 52 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox 2.12.2023 14:00
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina