Film Twilight sága: Zatmění

Sledovat film
Twilight sága: Zatmění
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Největší boj začíná.
Seattlem otřásá série záhadných vražd a Belle znovu hrozí nebezpečí od záludné upírky, jež stále touží ji zabít. Uprostřed toho všeho se navíc musí rozhodnout, čemu dá přednost: lásce k Edwardovi, nebo přátelství s Jacobem. Edward je upír, Jacob vlkodlak. Jsou jako led a oheň. Společnou mají jen vzájemnou nesmiřitelnou nenávist. A ještě jedno rozhodnutí musí Bella učinit: má zvolit život, či smrt? Ale co pro ni znamená život a co je smrt?

Žánr: Thriller, Fantasy, Horor, Romantický
Režie: David Slade
Hrají a postavy: Xavier Samuel (Riley), Kristen Stewartová (Bella Swan), Robert Pattinson (Edward Cullen), Billy Burke (Charlie Swan), Justin Chon (Eric), Anna Kendricková (Jessica)
Scénář: Melissa Rosenberg, Stephenie Meyer
Země: USA
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 53 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko