Sledovat film
Nezvratný osud 5
online

Film Nezvratný osud 5
  Trailer k filmu Nezvratný osud 5 Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 136 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Smrti se nevyhneš.
Nezvratný osud 5 je pokračováním hororové série. Tentokrát skupinu nesleduje žádný démon ani šílenec, ale samotná smrt, či přesněji řečeno samotní filmaři. Skutečná smrt je samozřejmě daleko prozaičtější, když nechá spoustu lidí umřít ve spánku v posteli, ale to není příliš kinematografické. V tomto filmu, podobně jako v předchozích čtyřech dílech, napětí či provokování spočívá v tom, že člověk hádá, které předměty na určitém místě zlikvidují určitou postavu - špatné vedení, záludné nože, větrák u stropu nebo požár v kuchyni? Samovi tentokrát připadne úloha zachránce, má zachránit život sedmi kolegů včetně svého nejlepšího kamaráda Petera a přítelkyně Molly. Hlasy těm, kteří přežijí propůjčí the Lucky Eight, ale z pohledu smrti měli všichni umřít na zmíněném mostě. Zarputilý posel smrti, který v posledním díle zmizel, varuje Sama na pohřbu slovy: "Smrti se nelíbí, když ji chce někdo napálit." Kostky jsou vrženy hned na začátku a postavy čekají krušné chvíle, což zmate jednoho chlapíka z FBI, kterého záhadně povolají, aby vyšetřil potenciální zločin na poničeném mostě. Celá série filmů si zvláštním způsobem libuje v propíchávání lidských těl, ale smrtky vytvořené v tomto filmu Ericem Heissererem si zálibu posunuly podle milosrdného scénáře jen na úmrtí při akupunktuře a laserových operací očí. Pro jistotu je zde ale také pár přímých propíchávaček, které ale ani nestojí za zmínku.


Žánr: Thriller, Horor
Režie: Steven Quale
Hrají a postavy: Nicholas D'Agosto (Sam), Emma Bellová (Molly Harperová), Miles Fisher (Peter Friedkin), Ellen Wroe (Candice Hooperová), Jacqueline MacInnes Wood (Olivia Castleová), P.J. Byrne (Isaac Palmer)
Země: USA
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 59 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 31.7.2022 23:05
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko