Film
Tři muži ve sněhu

Film Tři muži ve sněhu
  Trailer  k filmu Tři muži ve sněhu
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Tři muži ve sněhu

Komedie s Hugo Haasem a Jaroslavem Marvanem o záměně dvou hostů v rekreačním středisku.
Mladý doktor Hájek dlouho marně hledal zaměstnání. Štěstí se na něj ale přece jen trochu usmálo - vyhrál soutěž o nejlepší reklamní slogan, kterou vypsal továrník Bárta. Cenou je pobyt v luxusním horském hotelu. V téže době odjíždí do stejného zimního střediska i Bárta, z rozmaru se ovšem rozhodne použít falešné jméno a vydávat se za chudáka. Není tedy divu, že se personál hotelu při ubytovávání těch dvou hostů splete. Nemajetnému mladíkovi se dostává všemožných poct a úsluh, továrník se choulí v kamrlíku bez topení. Navíc se ještě na scéně objeví Bártova roztomilá dcera, a tak na sebe všemožné komplikace nedají dlouho čekat...

Žánr: Komedie
Hrají a postavy: Hugo Haas (Továrník Eduard Bárta), Věra Ferbasová (Vera Bártová), Jindřich Plachta (Jan Náprstek), Zdeňka Baldová (Julie Hubácková), Vladimír Borský (Dr. obch. véd. Jaroslav Hájek), Ella Nollová (Jeho matka)
Rok výroby: 1936
Hodnocení: 71 %
Vysíláno na: CS Film
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina