Sledovat film Tři muži ve sněhu online

Přehrajte si film Tři muži ve sněhu online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1051 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Tři muži ve sněhu na !
  Trailer k filmu Tři muži ve sněhu   Sledovat Tři muži ve sněhu online
Žánr:
komedie
Režie:
Vladimír Slavínský
Hrají a postavy:
Hugo Haas (Továrník Eduard Bárta), Věra Ferbasová (Vera Bártová), Jindřich Plachta (Jan Náprstek), Zdeňka Baldová (Julie Hubácková), Vladimír Borský (Dr. obch. véd. Jaroslav Hájek), Ella Nollová (Jeho matka)
Země:
Československo
Rok výroby:
1936
Popis:
Komedie s Hugo Haasem a Jaroslavem Marvanem o záměně dvou hostů v rekreačním středisku.

Mladý doktor Hájek dlouho marně hledal zaměstnání. Štěstí se na něj ale přece jen trochu usmálo - vyhrál soutěž o nejlepší reklamní slogan, kterou vypsal továrník Bárta. Cenou je pobyt v luxusním horském hotelu. V téže době odjíždí do stejného zimního střediska i Bárta, z rozmaru se ovšem rozhodne použít falešné jméno a vydávat se za chudáka. Není tedy divu, že se personál hotelu při ubytovávání těch dvou hostů splete. Nemajetnému mladíkovi se dostává všemožných poct a úsluh, továrník se choulí v kamrlíku bez topení. Navíc se ještě na scéně objeví Bártova roztomilá dcera, a tak na sebe všemožné komplikace nedají dlouho čekat...
Hodnocení:
76 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski