Sledovat film Trhák online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Trhák
  Trailer k filmu Trhák   Sledovat 1460 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Hudba & Umění, Komedie, Muzikály
Režie:
Zdeněk Podskalský
Hrají a postavy:
Juraj Kukura (Lensky), Waldemar Matuška (Ranger Kalina), Ladislav Smoljak (Director Kohoutek), Petr Čepek (producent), Zdeněk Řehoř (Lukeš), Ladislav Krečmer (Constable)
Země:
Československo
Rok výroby:
1980
Popis:
Chcete vidět, jak se natáčí filmová komedie?

Panu Jíšovi se podařilo udat na Barrandově svůj první scénář. Už ve fázi přípravných prací s hrůzou zjišťuje, že filmaři naprosto obešli jeho záměr - místo sondy do života současné vesnice připravují velkolepou hudební show, o níž jsou přesvědčeni, že bude divácký trhák. Hned první záběry hovoří za mnohé. Do obce Lipovec přijíždí elegán, kterého všichni místní funkcionáři i prostí občané vítají zpěvem a tancem, neboť tento kýžený odborník jim má svými progresivními metodami pomoci zvýšit hektarové výnosy. Natáčení pokračuje v podobném duchu a novopečený scenárista se nestačí divit...
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski