Sledovat film Trhák online

Přehrajte si film Trhák HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online hudba & umění, komedie, muzikály Trhák na Nova!
  Trailer k filmu Trhák   Sledovat Trhák online
Žánr:
hudba & umění, komedie, muzikály
Režie:
Zdeněk Podskalský
Hrají a postavy:
Juraj Kukura (Lensky), Waldemar Matuška (Ranger Kalina), Ladislav Smoljak (Director Kohoutek), Petr Čepek (producent), Zdeněk Řehoř (Lukeš), Ladislav Krečmer (Constable)
Země:
Československo
Rok výroby:
1980
Popis:
Chcete vidět, jak se natáčí filmová komedie?

Panu Jíšovi se podařilo udat na Barrandově svůj první scénář. Už ve fázi přípravných prací s hrůzou zjišťuje, že filmaři naprosto obešli jeho záměr - místo sondy do života současné vesnice připravují velkolepou hudební show, o níž jsou přesvědčeni, že bude divácký trhák. Hned první záběry hovoří za mnohé. Do obce Lipovec přijíždí elegán, kterého všichni místní funkcionáři i prostí občané vítají zpěvem a tancem, neboť tento kýžený odborník jim má svými progresivními metodami pomoci zvýšit hektarové výnosy. Natáčení pokračuje v podobném duchu a novopečený scenárista se nestačí divit...
Hodnocení:
69 %
Sledujte na:
Nova Nova Archív a všechna videa pořadů televize Nova online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski