Sledovat film Hudba z Marsu online

Přehrajte si film Hudba z Marsu online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1417 filmů a 122 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Hudba z Marsu
  Trailer k filmu Hudba z Marsu   Sledovat Hudba z Marsu online
Žánr:
Hudba & Umění, Komedie, Muzikály
Režie:
Ján Kadár, Elmar Klos
Hrají a postavy:
Jaroslav Marvan (Václav Rehák, truhlár), Oldřich Nový (Jirí Karas, skladatel), Josef Bek (Honza Toman, dirigent), Alena Vránová (Hana Jelínková, sekretárka reditele), František Kovářík (Jindrich Kebort, soustruzník), Otomar Krejča (Nechleba, námestek)
Země:
Československo
Rok výroby:
1955
Popis:
J. Marvan je muž činu a dokáže i nemožné. Třeba sestavit z nehudebníků úspěšný podnikový orchestr.

V nábytkářském družstvu Mars pracuje opravdu dobrá parta. Všichni dbají o čest svého podniku a jsou připraveni hájit ji všemi možnými i nemožnými prostředky. Dokonce se zúčastní soutěže amatérských orchestrů, ačkoli se mezi nimi sotva najde někdo schopný vyloudit alespoň pár tónů. To je ovšem nemůže zastavit v rozletu - Hudba z Marsu odhodlaně vyráží na křivolakou cestu za slávou...
Hodnocení:
54 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 122 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovenská republika Slovenská republika   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko