Sledovat film
Hudba z Marsu
online

Film Hudba z Marsu
  Trailer k filmu Hudba z Marsu Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 146 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

J. Marvan je muž činu a dokáže i nemožné. Třeba sestavit z nehudebníků úspěšný podnikový orchestr.
V nábytkářském družstvu Mars pracuje opravdu dobrá parta. Všichni dbají o čest svého podniku a jsou připraveni hájit ji všemi možnými i nemožnými prostředky. Dokonce se zúčastní soutěže amatérských orchestrů, ačkoli se mezi nimi sotva najde někdo schopný vyloudit alespoň pár tónů. To je ovšem nemůže zastavit v rozletu - Hudba z Marsu odhodlaně vyráží na křivolakou cestu za slávou...

Hrají a postavy: Jaroslav Marvan (Václav Rehák truhlár), Oldřich Nový (Jirí Karas skladatel), Josef Bek (Honza Toman dirigent), Alena Vránová (Hana Jelínková sekretárka reditele), František Kovářík (Jindrich Kebort soustruzník), Otomar Krejča (Nechleba námestek)
Rok výroby: 1955
Hodnocení: 54 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima MAX 31.8.2022 10:55
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська