Sledovat film Hudba z Marsu online

Přehrajte si film Hudba z Marsu online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online hudba & umďż˝nďż˝, komedie, muzikďż˝ly, muzikály Hudba z Marsu na CS Film!
  Trailer k filmu Hudba z Marsu   Sledovat Hudba z Marsu online
Žánr:
hudba & umďż˝nďż˝, komedie, muzikďż˝ly, muzikály
Režie:
Ján Kadár, Elmar Klos
Hrají a postavy:
Jaroslav Marvan (Václav Rehák, truhlár), Oldřich Nový (Jirí Karas, skladatel), Josef Bek (Honza Toman, dirigent), Alena Vránová (Hana Jelínková, sekretárka reditele), František Kovářík (Jindrich Kebort, soustruzník), Otomar Krejča (Nechleba, námestek)
Země:
Československo
Rok výroby:
1955
Popis:
J. Marvan je muž činu a dokáže i nemožné. Třeba sestavit z nehudebníků úspěšný podnikový orchestr.

V nábytkářském družstvu Mars pracuje opravdu dobrá parta. Všichni dbají o čest svého podniku a jsou připraveni hájit ji všemi možnými i nemožnými prostředky. Dokonce se zúčastní soutěže amatérských orchestrů, ačkoli se mezi nimi sotva najde někdo schopný vyloudit alespoň pár tónů. To je ovšem nemůže zastavit v rozletu - Hudba z Marsu odhodlaně vyráží na křivolakou cestu za slávou...
Hodnocení:
55 %
Sledujte na:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski