Film
Top Gun

Film Top Gun
  Trailer  k filmu Top Gun
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Tom Cruise jako pilot, který se řídí více svým instinktem než leteckými předpisy.
Mladý pilot Pete se svým přítelem Nickem Bradshawem příliš nedodržují letecká pravidla. Při vyhlídkovém letu nad Indickým oceánem vytlačí svým letounem dva nepřátelské migy. Za nepovolený způsob, jímž tuto operaci provedli, nedostávají padáka, ale čeká je příkaz, aby se vydali do elitní pilotní školy - Top Gun. I tady se Pete ukazuje jako nezkrotný pilot, který se řídí hlavně instinktem, než přísnými leteckými předpisy. Proto se také často dostává do nejrůznějších potíží. Při náročném leteckém výcviku se navíc zamiluje do instruktorky Blackwoodové.

Žánr: Akční, Drama
Režie: Tony Scott
Hrají a postavy: Tom Cruise (Pete Mitchell), Kelly McGillisová (Charlotte Blackwoodová), Val Kilmer (Tom Kazanski), Anthony Edwards (Nick Bradshaw), Tom Skerritt (Mike Metcalf), Michael Ironside (Heatherly)
Země: USA
Rok výroby: 1986
Hodnocení: 69 %
Vysíláno na: HBO3
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina