Sledovat film
Tlmočník
online

Film Tlmočník
  Trailer  k filmu Tlmočník
Přehrajte si film Tlmočník HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 300 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Tragikomická cesta svérázných starých pánů, kteří na společné cestě Slovenskem hledají pravdu o tragické minulosti a cestu k vzájemnému smíření a respektu.
Hlavními hrdiny svérázné roadmovie jsou dva staří páni, kteří cestují napříč Slovenskem, aby poznali pravdu o vlastní minulosti. Během cesty se dostávají do bizarních situací, potkávají rozmanité lidi a postupně si skládají mozaikovitý obraz světa, který se navenek mění, ale v hloubce ukrývá nevyřešené konflikty. Díky poznání života toho druhého, začínají chápat vlastní činy a přehodnocují i svou identitu.

Originální název:

Tlumočník

Žánr: Drama, Komedie
Režie: Martin Šulík
Hrají a postavy: Peter Simonischek (Georg Graubner), Jiří Menzel (Ali Ungár), Zuzana Maureryová (Edita), Anita Szvrcsek (Jola), Anna Rakovska (Truda), Eva Kramerová (Pepinina mladší sestra Berta)
Rok výroby: 2018
Hodnocení: 67 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi STV1 29.8.2023 20:30
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina