Sledovat film
Rimini
online

Film Rimini
  Trailer  k filmu Rimini
Přehrajte si film Rimini HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 481 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Rimini

Richie Bravo, kdysi úspěšná popová hvězda, se v Rimini snaží vyjít s penězi. Zmítá se mezi alkoholem a koncerty pro autobusy plné turistů. Jeho svět se nakonec začne hroutit, když mu do života vstoupí dospělá dcera a požaduje peníze, které on nemá.

Žánr: Drama, Komedie
Režie: Ulrich Seidl
Hrají a postavy: Michael Thomas (Richie Bravo), Tessa Göttlicher (Tessa), Hans-Michael Rehberg (Vater Ekkehart), Inge Maux (Emmi Fleck), Claudia Martiniová (Annie), Georg Friedrich (Ewald)
Rok výroby: 2022
Hodnocení: 69 %
Vysíláno na: Cinemax 2 Cinemax

Recenze filmu Rimini:

Na to, že Rimini má jednoznačně pozitivnější diváckou odezvu oproti Spartě (což ano, je to hodně jiný level kontroverznosti), tak pro mě to bylo fakt zklamání. Bohužel Rimini disponuje zbytečně prázdnými, hluchými scénámi a vyloženě nic nepřináší. Což ono to ve finále dává smysl jako taková reflexe života vyhořelého umělce, který se zaprodává svým starým obdivovatelkám pro jejich potěšení za pár šprdliků, aby vrátil finanční kompenzaci své promlčené dceři za její ztracené dětství a tak nějak uživil i sebe. Ten příběh ale nemá sílu a nemá pro mě přidanou hodnotu jako měla Sparta. Je to pomalu se táhnoucí cesta do nikam s velkou depresí ze života a s těžkou koulí minulosti na noze ve snaze najít v životě stabilitu. To že je to téměř nemožné vás utvrdí poslední scéna, která veškerou tu bezmoc ještě více umocnila.
20% clockworklady
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina