Sledovat film Samotáři online

Přehrajte si film Samotáři HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 95 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Samotáři na ČT1!
  Trailer k filmu Samotáři   Sledovat Samotáři online
Žánr:
komedie
Režie:
David Ondříček
Hrají a postavy:
Jitka Schneiderová (Hanka), Saša Rašilov (Petr), Labina Mitevská (Vesna), Ivan Trojan (Ondřej), Jiří Macháček (Jakub), Mikuláš Křen (Robert)
Země:
Česká republika, Slovensko
Rok výroby:
2000
Popis:
Běžte se zasmát sami sobě.

Sedm mladých lidí ve věku od 23 do 33 let se na konci devadesátých let ve velkém městě pokouší praktikovat cosi, čemu se dříve říkalo milostný vztah. A tak na sebe milostně narážejí a nechávají se unášet napříč různě dlouhodobějšími, či krátkodobějšími vztahy, které je dovedou zpět do samoty.

Zárukou toho, že filmu jde o víc než o pouhý záznam příběhu lidí tápajících v milostných vodách, jsou jména jeho autorů - scénáristy Petra Zelenky (Mňága - Happy End, Knoflíkáři) a režiséra Davida Ondříčka (Šeptej).
Hodnocení:
81 %
Sledujte na:
ČT1 ČT1 Archív a všechna videa pořadů televize ČT1 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 95 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.