Sledovat film
The Way Way Back
online

Film The Way Way Back
  Trailer  k filmu The Way Way Back
Přehrajte si film The Way Way Back HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 480 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: The Way Way Back

Čtrnáctiletému Duncanovi se na rodinnou dovolenou s matkou a jejím přechytralým přítelem vůbec nechtělo. Když se ale seznámí se správcem místního vodního parku, vznikne mezi nimi pouto, díky kterému se Duncan naučí překonávat nástrahy života, lásky, rodiny i přátelství. Budou to prázdniny, na které nikdy nezapomene.

Originální název:

The Way, Way Back

Žánr: Komedie, Drama
Režie: Nat Faxon, Jim Rash
Hrají a postavy: Steve Carell (Trent), Toni Colletteová (Pam), Allison Janneyová (Betty), AnnaSophia Robbová (Susanna), Sam Rockwell (Owen), Maya Rudolphová (Caitlyn)
Scénář: Nat Faxon, Jim Rash
Země: USA
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 74 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi English Club TV 7.12.2023 21:00

Recenze filmu The Way Way Back:

Tak musím přiznat, že mám pro tyto filmy celkem slabost. Nezapomenutelné prázdniny mají navíc ten správný typ humoru, který celou tu dramatickou složku příjemně vyváží. Říkejte si co chcete, ale pokud bych chtěl vidět kvalitní rodinné drama u kterého bych se i upřímně zasmál, jedním z filmů, po kterém bych sáhl, by byl právě i The Way Way Back. 75%
75% ondrej.bezouska
Prostze taka letna pohoda, dialogy normalne, nic extra, Sama Dobruskalu velminemusim, ale hral to na urovni, prostredie filmu krasne. 80 %
80% Martin7414
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina