Sledovat film
Jasmíniny slzy
online

Film Jasmíniny slzy
  Trailer k filmu Jasmíniny slzy Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 146 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Jasmine French, příslušnice newyorské elity jede ke své sestře do San Francisca. Sestra se potýká s velmi vážnými finančními problémy a stojí na prahu nervového zhroucení. Jasmine je neustále pokoušena nepříjemnými vzpomínkami na minulost, ale přesto se snaží potlačit všechny negativní emoce a začít nový život. Navzdory všem dobrým předsevzetím a snahám jí to ale, upřímně řečeno, příliš nejde, a navíc její narcistická osobnost spíše jen ještě zvětšuje zmatek v životě lidí, které má kolem sebe.

Žánr: Komedie, Drama
Režie: Woody Allen
Hrají a postavy: Cate Blanchettová (Jasmine), Joy Carlinová, Richard Conti (George), Glen Caspillo (taxikář), Alec Baldwin (Hal), Charlie Tahan
Scénář: Woody Allen
Země: USA
Rok výroby: 2013
Hodnocení: 73 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox Premium 10.11.2022 22:55
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська