Sledovat film The Spy Next Door online

Přehrajte si film The Spy Next Door online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1317 filmů a 116 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film The Spy Next Door
  Trailer k filmu The Spy Next Door   Sledovat The Spy Next Door online
Žánr:
Akční, Komedie, Rodinný
Režie:
Brian Levant
Hrají a postavy:
Jackie Chan (Bob Ho), Amber Vallettaová (Gillian), Madeline Carroll (Farren), Will Shadley (Randy), Alina Foley (Nora), Magnús Scheving (Anton Poldark)
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Akční komedie, ve které agent CIA zjistí, že být špiónem je vlastně jen legrace v porovnání s úkolem pohlídat tři děti. Zasloužilý tajný agent s tváří hvězdy kung-fu filmů Jackie Chana má před sebou další z řady životu nebezpečných misí, při níž musí využít všech svých schopností tvrdého výcviku - musí zvládnout ohlídat tři děti své přítelkyně, aby měl šanci na odměnu v podobě jejího ANO. Nikdy si nechtěl brát práci domů, ale jedno z dětí omylem stáhne z jeho počítače supertajná data, která z domu udělají cíl odvěkého nepřítele z řad ruských teroristů. I bez toho to bylo o život, ale teď nastává opravdový blázinec.
Hodnocení:
55 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski