Sledovat film
The Spy Next Door
online

Film The Spy Next Door
  Trailer k filmu The Spy Next Door Trailer
Přehrajte si film The Spy Next Door HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 576 filmů a 136 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Akční komedie, ve které agent CIA zjistí, že být špiónem je vlastně jen legrace v porovnání s úkolem pohlídat tři děti. Zasloužilý tajný agent s tváří hvězdy kung-fu filmů Jackie Chana má před sebou další z řady životu nebezpečných misí, při níž musí využít všech svých schopností tvrdého výcviku - musí zvládnout ohlídat tři děti své přítelkyně, aby měl šanci na odměnu v podobě jejího ANO. Nikdy si nechtěl brát práci domů, ale jedno z dětí omylem stáhne z jeho počítače supertajná data, která z domu udělají cíl odvěkého nepřítele z řad ruských teroristů. I bez toho to bylo o život, ale teď nastává opravdový blázinec.

Režie: Brian Levant
Hrají a postavy: Jackie Chan (Bob Ho), Amber Vallettaová (Gillian), Madeline Carroll (Farren), Will Shadley (Randy), Alina Foley (Nora), Magnús Scheving (Anton Poldark)
Země: USA
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 55 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi English Club TV 12.5.2022 21:15
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko