Sledovat film
Dostaňte agenta Smarta
online

Film Dostaňte agenta Smarta
  Trailer k filmu Dostaňte agenta Smarta Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Zachraňuje svět a užívá si to...
Když je jednoho dne napadeno velitelství americké zpravodajské tajné služby a identita většiny zaměstnanců je prozrazena, jejímu šéfovi nezbývá nic jiného, než do akce poslat i horlivého analytika Maxwella Smarta, který už dlouho sní o tom, že se superhvězdným Agentem 23 vytvoří neporazitelnou dvojku. Místo toho je Smart přidělen k jedinému dalšímu agentovi, jehož identita zůstala dosud skryta : milé, avšak poněkud nevyzpytatelné Agentce 99. Čím hlouběji se Smart a 99 noří do temných rejdů zločineckého syndikátu KAOS, tím je jim jasnější, že jeho velitel Siegfried s pobočníkem Shtarkerem chtějí na šíření atmosféry strachu vydělat milióny. Ačkoliv má Smart jen minimální praxi v oboru a času má méně, než by v danou chvíli potřeboval, poháněn neumdlévajícím nadšením a vybaven několika důmyslnými vynálezy, se vydává zachránit svět od KAOSu...

Žánr: Komedie, Akční, Krimi
Režie: Peter Segal
Hrají a postavy: Steve Carell (Maxwell Smart), Anne Hathawayová (Agent 99), Dwayne Johnson (Agent 23), Alan Arkin (šéf), James Caan (prezident), Terry Crews (Agent 91)
Země: USA
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 65 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 5.6.2022 18:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko