Sledovat film Má mě rád, nemá mě rád online

Přehrajte si film Má mě rád, nemá mě rád HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, komedie, romantický Má mě rád, nemá mě rád na Nova Cinema!
  Trailer k filmu Má mě rád, nemá mě rád   Sledovat Má mě rád, nemá mě rád online
Žánr:
drama, komedie, romantický
Režie:
Rob Reiner
Hrají a postavy:
Madeline Carroll (Juli Bakerová), Callan McAuliffe (Bryce Loski), Rebecca De Mornayová (Patsy Loskiová), Anthony Edwards (Steven Loski), John Mahoney (Chet Duncan), Penelope Ann Millerová (Trina Bakerová)
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Na svou první lásku nikdy nezapomenete.

Když se dva druháci, Bryce a Juli, potkali poprvé, Juli hned věděla, že je to láska. Bryce si tím nebyl vůbec jistý. Ve dnech a letech, které následovaly, dělal Bryce co mohl, aby si svou "přítelkyni" udržel od těla - a chytrá, nezávislá Juli mu stále dávala výhodu pochybností. Tato něžná romantická komedie režiséra Roba Reinera o dospívání sleduje dvojici od základní školy po střední, během vítězství i katastrofy, rodinného dramatu i první lásky a nechává je objevovat kým vlastně jsou - a kým jsou jeden pro druhého.
Hodnocení:
77 %
Sledujte na:
Nova Cinema Nova Cinema Archív a všechna videa pořadů televize Nova Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski