Sledovat film
Má mě rád, nemá mě rád
online

Film Má mě rád, nemá mě rád
  Trailer k filmu Má mě rád, nemá mě rád Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 143 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Na svou první lásku nikdy nezapomenete.
Když se dva druháci, Bryce a Juli, potkali poprvé, Juli hned věděla, že je to láska. Bryce si tím nebyl vůbec jistý. Ve dnech a letech, které následovaly, dělal Bryce co mohl, aby si svou "přítelkyni" udržel od těla - a chytrá, nezávislá Juli mu stále dávala výhodu pochybností. Tato něžná romantická komedie režiséra Roba Reinera o dospívání sleduje dvojici od základní školy po střední, během vítězství i katastrofy, rodinného dramatu i první lásky a nechává je objevovat kým vlastně jsou - a kým jsou jeden pro druhého.

Režie: Rob Reiner
Hrají a postavy: Madeline Carroll (Juli Bakerová), Callan McAuliffe (Bryce Loski), Rebecca De Mornayová (Patsy Loskiová), Anthony Edwards (Steven Loski), John Mahoney (Chet Duncan), Penelope Ann Millerová (Trina Bakerová)
Země: USA
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 77 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 15.8.2022 08:30
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko