Film The Others

Sledovat film
The Others
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 135 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Dříve či později vás dostanou...
Je konec druhé světové války a Grace s dvěma dětmi čeká v Jersey na manželův návrat z bojů. Děti trpí alergií na sluneční světlo - jejich rozlehlý dům je proto celý potemnělý a v jeho zšeřelých zákoutí se kromě Grace, dětí a služebnictva skrývá cosi dalšího... Ti druzí se kromě mimořádného diváckého ohlasu setkali i s velmi příznivým přijetím u kritiky. Jde o stylově čistý horor - strach vytvářený atmosférou neustálého ohrožení, bez opulentních speciálních efektů. Pozornosti se dostalo i hereckému výkonu Kidmanové - označovaném za zřejmě její nejlepší vůbec.

Žánr: Drama, Horor, Mysteriózní, Thriller
Režie: Alejandro Amenábar
Hrají a postavy: Nicole Kidmanová (Grace Stewart), Fionnula Flanaganová (paní Bertha Millsová), Christopher Eccleston (Charles Stewart), Alakina Mannová (Anne Stewartová), James Bentley (Nicholas Stewart), Eric Sykes (pan Edmund Tuttle)
Scénář: Alejandro Amenábar
Země: USA, Španělsko, Francie, Itálie
Rok výroby: 2001
Hodnocení: 77 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko