Film Rituál

Sledovat film
Rituál
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Některé oběti jsou nezbytné.
Detektiv Edward Malus dostává druhou šanci poté, co se mu před lety nepodařilo při automobilové nehodě zachránit matku s dítětem. Jeho expřítelkyně Willow ho požádá o pomoc najít svou ztracenou dceru Rowan. Detektiv se vydává na malý ostrov v Pacifiku, kde Willow s Rowan žily v malé komunitě. Ta se řídí starými pohanskými zvyky a její členové popírají, že by zde Rowan někdy žila a pokud ano, tak je určitě mrtvá. Edward se zaplétá do sítě starodávných tradic a tajemství a čím víc se blíží k nalezení malé holčičky, tím víc se přibližuje k něčemu o čem je zakázané mluvit....k rituálu.

Žánr: Drama, Horor, Mysteriózní, Thriller
Režie: Neil LaBute
Hrají a postavy: Nicolas Cage (Edward Malus), Ellen Burstynová (Sestra Summersisleová), Kate Beahanová (Sestra Willowová), Frances Conroyová (Doktorka Mossová), Molly Parkerová (Sestra Roseová/Sestra Thornová), Leelee Sobieská (Sestra Honeyová)
Scénář: Neil LaBute, Anthony Shaffer
Země: Německo, USA
Rok výroby: 2006
Hodnocení: 38 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko