Sledovat film Rituál online

Přehrajte si film Rituál HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online drama, horor, zďż˝hady, thriller, mysteriózní Rituál na Prima MAX!
  Trailer k filmu Rituál   Sledovat Rituál online
Žánr:
drama, horor, zďż˝hady, thriller, mysteriózní
Režie:
Neil LaBute
Hrají a postavy:
Nicolas Cage (Edward Malus), Ellen Burstynová (Sestra Summersisleová), Kate Beahanová (Sestra Willowová), Frances Conroyová (Doktorka Mossová), Molly Parkerová (Sestra Roseová/Sestra Thornová), Leelee Sobieská (Sestra Honeyová)
Země:
Německo, USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Některé oběti jsou nezbytné.

Detektiv Edward Malus dostává druhou šanci poté, co se mu před lety nepodařilo při automobilové nehodě zachránit matku s dítětem. Jeho expřítelkyně Willow ho požádá o pomoc najít svou ztracenou dceru Rowan. Detektiv se vydává na malý ostrov v Pacifiku, kde Willow s Rowan žily v malé komunitě. Ta se řídí starými pohanskými zvyky a její členové popírají, že by zde Rowan někdy žila a pokud ano, tak je určitě mrtvá. Edward se zaplétá do sítě starodávných tradic a tajemství a čím víc se blíží k nalezení malé holčičky, tím víc se přibližuje k něčemu o čem je zakázané mluvit....k rituálu.
Hodnocení:
38 %
Sledujte na:
Prima MAX Prima MAX Archív a všechna videa pořadů televize Prima MAX online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski