Sledovat film
Těžké časy: Hotel pro rukojmí
online

Film Těžké časy: Hotel pro rukojmí
  Trailer k filmu Těžké časy: Hotel pro rukojmí Trailer
Přehrajte si film Těžké časy: Hotel pro rukojmí HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 346 filmů a 146 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Hotel, který se stal smrtící pastí. Hra která se změnila v drama. A muž, který se rozhodl projít peklem, aby zachránil přítele.
Šéf kampaně kongresmana Sinclaira Miles objednává u teroristů únos kongresmanovy manželky a dcery. Druhý den se schází starosta města a kongresman Sinclair v luxusním hotelu Les Plages - Sinclair tu chce zahájit svou kampaň za zvolení guvernérem. Doprovází ho manželka Susan, jeho třináctiletá dcera z prvního manželství Justine a jeho asistentka Ricki. Ve chvíli, kdy kongresman pronáší slavnostní projev, dostává ochranka zprávu, že se v budově něco děje. Všechny tři ženy, které na Sinclaira čekaly v jeho pokoji, jsou teroristou Flynnem zajaty jako rukojmí. Flyn je o to nebezpečnější, když zjistí, že peníze, které proradný šéf kampaně teroristům odevzdal, jsou falešné...

Režie: Hal Needham
Hrají a postavy: Burt Reynolds (Det. Logan McQueen), Charles Durning (Det. Charlie Duffy), Keith Carradine (Cpl. Arlin Flynn), Michael Buie (Det. Higgs), David Rasche (Robert Sinclair), Ted McGinley (FBI Agent Hopkins)
Scénář: Steven H. Berman
Země: USA
Rok výroby: 1999
Hodnocení: 51 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Barrandov 22.8.2022 00:40
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська