Sledovat film Test online

Přehrajte si film Test online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1084 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Thriller Test na !
  Trailer k filmu Test   Sledovat Test online
Žánr:
Thriller
Režie:
Roger Donaldson
Hrají a postavy:
Al Pacino (Walter Burke), Colin Farrell (James Clayton), Bridget Moynahanová (Layla Moore), Gabriel Macht (Zack), Kenneth Mitchell (Alan), Mike Realba (Ronnie)
Země:
USA
Rok výroby:
2003
Popis:
Pravidlo č. 1: Nikomu nevěř! Pravidlo č. 2: Všechno je test!

James Clayton možná nemá povahu typického uchazeče o práci v CIA, ale je bezesporu jedním z nejchytřejších promujících studentů v celé zemi - přesně takovým člověkem, jakého Walter Burke ve vládní agentuře potřebuje. James považuje práci v CIA za zajímavou alternativu k obyčejnému životu. Než se ale stane plnohodnotným zaměstnancem, musí projít tajným výcvikovým střediskem, ve kterém se nováčci mění v ostřílené veterány. Zatímco jej Burke učí pravidla hry a Jamesovo postavení v CIA rychle stoupá, zaplete se se svou kolegyní z řad nováčků Laylou. Právě v okamžiku, kdy začne mít pochybnosti ohledně své role v agentuře a přestane se mu líbit hra na kočku a myš, kterou se svým instruktorem svádí, svěří mu Burke speciální úkol - najít v organizaci špiona. Se stoupajícím napětím a blížícím se vyvrcholením celého příběhu začíná být jasné, že stará přísloví CIA - "nedůvěřuj nikomu" a "nic není, jak se zdá" - rozhodně nelžou.
Hodnocení:
67 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski