Film Terč

Sledovat film
Terč
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Sympatický kuchař má smůlu, protože se připletl do cesty mafii, mafie má smůlu, protože kuchař je mistrem bojových umění.
Jackieho otec, policista, si nepřál, aby jeho syn vykonával tak nebezpečné povolání jako on. Jackie se tedy stal kuchařem a jeho kulinářské umění se proslavilo tak, že měl svůj vlastní televizní pořad o vaření. Jednoho dne se při nákupech ve městě stane svědkem pronásledování mladé ženy a zachrání ji. Tím se ovšem ocitne v centru zápasu dvou zločineckých gangů. Ženě, ze které se vyklube televizní reportérka Diana, se podařilo ukořistit videokazetu, na níž je materiál usvědčující bandu mafiána Gioncarla i tzv. Démony ze zločinů. Obě bandy chtějí samozřejmě videokazetu získat zpět. Nikdo z nich však netuší, že kuchař Jackie ve skutečnosti dokonale ovládá bojová umění...

Žánr: Akční, Komedie
Režie: Sammo Hung Kam-Bo
Hrají a postavy: Jackie Chan (Jackie), Richard Norton (Giancarlo), Miki Leeová (Miki), Karen McLymontová (Lakisha), Gabrielle Fitzpatricková (Diana), Vince Poletto (Romeo)
Scénář: Fibe Ma, Edward Tang
Země: Austrálie, Hong Kong, USA
Rok výroby: 1997
Hodnocení: 62 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko