Sledovat film
Tears Of The Sun
online

Film Tears Of The Sun
  Trailer k filmu Tears Of The Sun Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 146 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Byl cvičen uposlechnout rozkazy. Stal se hrdinou tím, že se jim vzepřel.
Hrdinou tohoto válečného dramatu, jež se odehrává v Nigérii, je poručík námořní pěchoty A. K. Walters. Země se po převratu ocitla na pokraji občanské války a Walters je s komandem vyslán, aby z misie zachránil doktorku Lenu, dvě jeptišky a kněze. Lékařka však odmítne opustit své svěřence a přiměje velitele komanda, aby se spolu s ní ujal i skupiny domorodců, jimž hrozí jistá smrt. Cesta pralesem až k hranicím s Kamerunem je těžká a brutalita povstalců, kteří jim jsou v patách, přesahuje vše, co otrlý voják doposud zažil...

Režie: Antoine Fuqua
Hrají a postavy: Bruce Willis (nadporučík A.K. Waters), Monica Bellucciová (doktorka Lena Fioreo Kendricksová), Cole Hauser (James 'Red' Atkins), Eamonn Walker (Ellis 'Zee' Pettigrew), Johnny Messner (Kelly Lake), Nick Chinlund (Michael 'Slo' Slowenski)
Země: USA
Rok výroby: 2003
Hodnocení: 67 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi AXN 10.9.2022 15:25
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська