Sledovat film
Obhájce
online

Film Obhájce
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Strhující thriller podle knižního bestseleru Michaela Connellyho.
Ve strhujícím thrilleru Obhájce ztvárnil Matthew McConaughey roli Michaela, "Micka", Hallera, charismatického trestního advokáta v Los Angeles, jehož kanceláří je zadní sedadlo vozu Lincoln Continental. Po tom, co většinu své kariéry strávil obranou drobných kriminálníků, dostane z ničeho nic svůj velký životní případ: obhajobu bohatého playboye z Beverly Hills, který je obviněn z pokusu vraždy. To, co se ze začátku jeví jako jasný případ s velkým finančním výnosem, se rychle obrátí v děsivý souboj dvou mistrů manipulace a krizi Hallerova svědomí. Film režíroval Brad Furman podle scénáře Johna Romana, vytvořeného podle literární předlohy Michaela Connellyho.

Žánr: Thriller, Drama, Krimi
Režie: Brad Furman
Hrají a postavy: Matthew McConaughey (Mick Haller), Marisa Tomeiová (Maggie McPherson), Ryan Phillippe (Louis Roulet), William H. Macy (Frank Levin), Josh Lucas (Ted Minton), John Leguizamo (Val Valenzuela)
Scénář: John Romano
Země: USA
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 74 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko