Sledovat film
Obhájce
online

Film Obhájce
  Trailer k filmu Obhájce Trailer
Přehrajte si film Obhájce HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 481 filmů a 144 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Strhující thriller podle knižního bestseleru Michaela Connellyho.
Ve strhujícím thrilleru Obhájce ztvárnil Matthew McConaughey roli Michaela, "Micka", Hallera, charismatického trestního advokáta v Los Angeles, jehož kanceláří je zadní sedadlo vozu Lincoln Continental. Po tom, co většinu své kariéry strávil obranou drobných kriminálníků, dostane z ničeho nic svůj velký životní případ: obhajobu bohatého playboye z Beverly Hills, který je obviněn z pokusu vraždy. To, co se ze začátku jeví jako jasný případ s velkým finančním výnosem, se rychle obrátí v děsivý souboj dvou mistrů manipulace a krizi Hallerova svědomí. Film režíroval Brad Furman podle scénáře Johna Romana, vytvořeného podle literární předlohy Michaela Connellyho.

Žánr: Thriller, Drama, Krimi
Režie: Brad Furman
Hrají a postavy: Matthew McConaughey (Mick Haller), Marisa Tomeiová (Maggie McPhersonová), Ryan Phillippe (Louis Roulet), William H. Macy (Frank Levin), Josh Lucas (Ted Minton), John Leguizamo (Val Valenzuela)
Scénář: John Romano
Země: USA
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 74 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi JOJ Cinema 23.1.2023 20:15
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська