Sledovat film
Syriana
online

Film Syriana
  Trailer k filmu Syriana Trailer
Přehrajte si film Syriana HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 461 filmů a 151 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Vše souvisí se vším ...
Politický thriller, který nahlíží do dravého a zkorumpovaného prostředí světového ropného průmyslu, se několika souběžnými dějovými liniemi snaží poukázat na důsledky honby za bohatstvím a mocí. Dostaneme se v něm jak do pracoven washingtonských makléřů, tak mezi muže, kteří dřou na ropných polích v Perském zálivu. Zápletka filmu se rozvíjí na pozadí snahy mladého, charismatického a reformního prince Nasira, představitele nejmenované země v Zálivu, který se snaží vyvázat z dlouhodobě nevýhodných smluv s americkými firmami a vládou, jež sledují jen své zájmy. Nasir, který se má stát dědicem trůnu, přiřkl práva na další těžbu zemního plynu, jež byla dosud v držení texaského energetického gigantu Connex, větší a výhodnější nabídce ze strany Číny. Tento krok je pro Connex a americké obchodní zájmy v této oblasti bolestivou ránou pod pás ...

Žánr: Thriller, Drama
Režie: Stephen Gaghan
Hrají a postavy: Kayvan Novak (Arash), George Clooney (Bob Barnes), Amr Waked (Mohammed Sheik Agiza), Christopher Plummer (Dean Whiting), Jeffrey Wright (Bennett Holiday), Chris Cooper (Jimmy Pope)
Země: USA
Rok výroby: 2005
Hodnocení: 69 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox 15.9.2023 02:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська