Sledovat film
Komplic
online

Film Komplic
  Trailer k filmu Komplic Trailer
Přehrajte si film Komplic HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 339 filmů a 146 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Dávej bacha, kdo má prachy!
Chris Pratt býval úspěšným středoškolským hokejistou a měl prakticky vše, co potřeboval - skvělou budoucnost, bohatou rodinu a krásnou dívku po boku. Po tragické automobilové nehodě se však vše v jeho životě změnilo. Není schopen se sám o sebe postarat, trpí ztrátou krátkodobé paměti, žije v nájemním bytě se slepcem Lewisem a na živobytí si vydělává jako noční vrátný v místní bance. Jednoho dne se potká s Garym Spargem, starým známým ze školy, seznámí se s jeho partou a dokonce se i zamiluje. Netuší však, že je tak jen zneužitý a zatažen do loupežného přepadení banky, ve které pracuje.

Žánr: Krimi, Drama, Thriller
Režie: Scott Frank
Hrají a postavy: Joseph Gordon-Levitt (Chris Pratt), Jeff Daniels (Lewis Canfield), Matthew Goode (Gary), Isla Fisherová (Luvlee), Carla Guginová (Janet), Bruce McGill (Robert Pratt)
Scénář: Scott Frank
Země: USA
Rok výroby: 2007
Hodnocení: 70 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Seznam.cz TV 23.9.2022 22:30
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська