Film
Nezvratný osud 3

Film Nezvratný osud 3
  Trailer  k filmu Nezvratný osud 3
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Nezvratný osud 3

Super děsivá jízda.
Pokračování úspěšné série hororu. Tentokrát si osud bude vybírat rychle, drasticky a bez rozmyslu každého kdo se mu bude chtít vyhnout. Připoutejte se! Přichází Nezvratný osud 3, nejděsivější jízda hrůzy! Poté co Wendy a její přátelé o vlásek uniknou smrti při nehodě na horské dráze, začnou postupně umírat za více než podivných okolností. Wendy ví, že noční můra ještě neskončila. Smrt se vrací,aby dokončila započaté dílo. Dokáže Wendy přesvědčit své přátele dřív, než bude pozdě?

Originální název:

Final Destination 3

Režie: James Wong
Hrají a postavy: Mary Elizabeth Winsteadová (Wendy Christensenová), Ryan Merriman (Kevin Fischer), Kris Lemche (Ian McKinley), Alexz Johnsonová (Erin), Sam Easton (Frankie Cheeks), Jesse Moss (Jason Wise)
Země: Německo, USA, Kanada
Rok výroby: 2006
Hodnocení: 58 %
Vysíláno na: Nova Cinema
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina