Sledovat film Superman se vrací online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Superman se vrací
  Trailer k filmu Superman se vrací   Sledovat 1292 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Fantasy, Mysteriózní, Science Fiction
Režie:
Bryan Singer
Hrají a postavy:
Brandon Routh (Superman), Kate Bosworthová (Lois Laneová), Kevin Spacey (Lex Luthor), James Marsden (Richard White), Parker Poseyová (Kitty Kowalski), Frank Langella (Perry White)
Země:
Austrálie, USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Muž z oceli se vrací zpět na Zem, aby se opět stal zachráncem lidstva.

Po tajemném muži z oceli nebylo v posledních letech ani vidu, ani slechu. Čas dozrál ke změně a on v epickém akčním dobrodružství Superman se vrací otevírá novou kapitolu ságy o nejoblíbenějším ze superhrdinů. Nejenže si s ním chce jeho dávný nepřítel jednou provždy vyrovnat účty, ale Superman přichází k poznání, že žena, kterou miluje, Lois Laneová, si zařídila život po svém. Nebo ne? Superman nyní stojí před dvojí výzvou: chce překonat emocionální vzdálenost, která vznikla mezi ním a Lois, a zároveň se zařadit do společnosti, která už se naučila žít bez jeho intervence. Ve snaze zachránit svět před hrozící katastrofou se Superman vydává na dlouhou dobrodružnou cestu, která jej zavede jak do mořských hlubin, tak do nejodlehlejších koutů vesmíru.
Hodnocení:
61 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski