Sledovat film Stůj při mně online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Stůj při mně
  Trailer k filmu Stůj při mně   Sledovat 1398 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Dobrodružný, Drama
Režie:
Rob Reiner
Hrají a postavy:
Wil Wheaton (Gordie Lachance), River Phoenix (Chris Chambers), Corey Feldman (Teddy Duchamp), Jerry O'Connell (Vern Tessio), Kiefer Sutherland (Ace Merrill), Casey Siemaszko (Billy Tessio)
Scénář:
Raynold Gideon, Bruce A. Evans
Země:
USA
Rok výroby:
1986
Popis:
Geordie, Chris, Teddy a Vern jsou čtyři mladí přátelé, kteří se společně vydají za dobrodružstvím - jdou najít mrtvé tělo jejich kamaráda, které bylo spatřeno u železniční tratě.

Kamarádi z malého oregonského městečka — citlivý Gordie, drsňák Chris, světácký Teddy a strašpytel Vern - pátrají po mrtvole ztracené hluboko v lesích. V touze být v očích svých přátel i v očích spoluobčanů za hrdiny se vydávají na nezapomenutelné dvoudenní putování, které se promění v cestu za sebepoznáním. Když narazí na místní po zuby ozbrojené násilníky, kteří tělo také hledají, objeví v sobě dosud netušenou sílu.
Hodnocení:
81 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko