Film
Stůj při mně

Film Stůj při mně
  Trailer  k filmu Stůj při mně
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 156 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu: Stůj při mně

Geordie, Chris, Teddy a Vern jsou čtyři mladí přátelé, kteří se společně vydají za dobrodružstvím - jdou najít mrtvé tělo jejich kamaráda, které bylo spatřeno u železniční tratě.
Kamarádi z malého oregonského městečka — citlivý Gordie, drsňák Chris, světácký Teddy a strašpytel Vern - pátrají po mrtvole ztracené hluboko v lesích. V touze být v očích svých přátel i v očích spoluobčanů za hrdiny se vydávají na nezapomenutelné dvoudenní putování, které se promění v cestu za sebepoznáním. Když narazí na místní po zuby ozbrojené násilníky, kteří tělo také hledají, objeví v sobě dosud netušenou sílu.

Originální název:

Stand by Me

Žánr: Dobrodružný, Drama
Režie: Rob Reiner
Hrají a postavy: Wil Wheaton (Gordie Lachance), River Phoenix (Chris Chambers), Corey Feldman (Teddy Duchamp), Jerry O'Connell (Vern Tessio), Kiefer Sutherland (Ace Merrill), Casey Siemaszko (Billy Tessio)
Země: USA
Rok výroby: 1986
Hodnocení: 81 %
Vysíláno na: Paramount Network
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina