Sledovat film
Stůj při mně
online

Film Stůj při mně
  Trailer k filmu Stůj při mně Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Geordie, Chris, Teddy a Vern jsou čtyři mladí přátelé, kteří se společně vydají za dobrodružstvím - jdou najít mrtvé tělo jejich kamaráda, které bylo spatřeno u železniční tratě.
Kamarádi z malého oregonského městečka — citlivý Gordie, drsňák Chris, světácký Teddy a strašpytel Vern - pátrají po mrtvole ztracené hluboko v lesích. V touze být v očích svých přátel i v očích spoluobčanů za hrdiny se vydávají na nezapomenutelné dvoudenní putování, které se promění v cestu za sebepoznáním. Když narazí na místní po zuby ozbrojené násilníky, kteří tělo také hledají, objeví v sobě dosud netušenou sílu.

Žánr: Dobrodružný, Drama
Režie: Rob Reiner
Hrají a postavy: Wil Wheaton (Gordie Lachance), River Phoenix (Chris Chambers), Corey Feldman (Teddy Duchamp), Jerry O'Connell (Vern Tessio), Kiefer Sutherland (Ace Merrill), Casey Siemaszko (Billy Tessio)
Země: USA
Rok výroby: 1986
Hodnocení: 81 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko